[E-BILET VIP] G.L.A.M.S. - WARSZAWA 02.12.2018

[E-BILET VIP] G.L.A.M.S. - WARSZAWA 02.12.2018
[GLAMS-vip]

Dostępność: Na magazynie

E-Bilet typu 'VIP' na koncert japońskiego zespołu G.L.A.M.S., który odbędzie się w Warszawie (klub VooDoo) w dniu 02.12.2018r. Bilet VIP upoważnia do: - wcześniejszego wejścia na koncert - spotkania z zespołem -...
29.67€
   Pin it

E-Bilet typu 'VIP' na koncert japońskiego zespołu G.L.A.M.S., który odbędzie się w Warszawie (klub VooDoo) w dniu 02.12.2018r.

Bilet VIP upoważnia do:

- wcześniejszego wejścia na koncert

- spotkania z zespołem

- wysokiej jakości zdjęcie z zespołem.

Zespół po koncercie bedzie podpisywał oficjalne produky (merche) G.L.A.M.S.
 

Jako formę przesyłki prosimy wybrać "odbiór osobisty" - 0.00zł.

 

E-Bilet zostanie wysłany na adres e-mail podany w zamówieniu klienta po otrzymaniu wpłaty na nasze konto.

 

E-Bilet należy wydrukować. Prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość nabywcy (zgodnej z zamówieniem), który będzie sprawdzany przy wejściu na koncert.

 

-----------

G.L.A.M.S. to nowy projekt Mikaru powstały zimą 2013 roku. Łączący wystawy sztuki i koncerty G.L.A.M.S. pokazuje bardzo osobistą stronę pracy i charakteru wokalisty. Projekt rozpoczął działalność pierwszą wystawą w Paryżu, zorganizowaną w lutym 2014 roku w Art Gallery Mister LO. Pierwsza piosenka G.L.A.M.S., The Other Side of the Moon, również została zaprezentowana przy tej okazji.
źródło: http://www.jame-world.com/pl/artists-overview-1772-g-l-a-m-s-.html

link do wydarzenia na FB - https://www.facebook.com/events/304069120174860/

------------

•V-kei nie ponosi odpowiedzialności za wysłanie biletu pod nieprawidłowy adres lub wysłanie wiadomości z informacjami dot. zamówienia lub odwołanego koncertu na niewłaściwy adres email, jeśli dane zostały błędnie podane przez Użytkownika.

•.V-kei nie odpowiada za odwołanie imprezy przez Organizatora.

•W przypadku odwołania, zmiany programu, czasu, miejsca imprezy,  V-kei poinformuje o tym fakcie Użytkowników/Klientów - o ile otrzyma informację o tym od Organizatora.

.•Ponieważ V-kei nie jest organizatorem imprezy, V-kei zastrzega, iż wszelkie skargi oraz wnioski dotyczące odwołanej Imprezy, należy kierować wyłącznie do Organizatora.

•Bilet zakupiony w V-kei nie uprawnia do zwrotu pieniędzy ani do zamiany na inny, za wyjątkiem przypadku odwołania wydarzenia. Reguluje to ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów art 16 ust 2 pkt 2.


* W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt visual@v-kei.pl