[E-BILET VIP] HITT - POZNAŃ 31.08.2018

[E-BILET VIP] HITT - POZNAŃ 31.08.2018
[hitt-vip]

Dostępność: Na magazynie

E-Bilet typu 'VIP'* na koncert japońskiego muzyka HITT'a, który odbędzie się w Poznaniu (klub Pod Minogą) w dniu 31.08.2018r. *Bilet VIP upoważnia do zrobienia wysokiej jakości zdjęcia z artystą po...
90,00zł
   Pin it

E-Bilet typu 'VIP'* na koncert japońskiego muzyka HITT'a, który odbędzie się w Poznaniu (klub Pod Minogą) w dniu 31.08.2018r.

*Bilet VIP upoważnia do zrobienia wysokiej jakości zdjęcia z artystą po koncercie.

wejście do klubu - 18:30
koncert - 19:00
po koncercie spotkanie VIP

Jako formę przesyłki prosimy wybrać "odbiór osobisty" - 0.00zł.

 

E-Bilet zostanie wysłany na adres e-mail podany w zamówieniu klienta po otrzymaniu wpłaty na nasze konto.

 

E-Bilet należy wydrukować. Prosimy o zabranie dokumentu potwierdzającego tożsamość nabywcy (zgodnej z zamówieniem), który będzie sprawdzany przy wejściu na koncert.

 

-----------

HITT to nietypowy artysta. To piosenkarz, kompozytor i muzyk posiadający własny, unikalny styl, który odniósł sukces, łącząc rockowe rytmy i jazzowe ballady. Nieodzowny element każdej jego kompozycji stanowi pianino, używa tego instrumentu, aby oderwać słuchaczy od nowoczesnej muzyki i obdarować świeżością, która zbyt rzadko pojawia się w klasycznej, japońskiej muzyce popularnej.
źródło: http://www.jame-world.com/pl/artists-overview-1011-hitt.html

 

------------

•V-kei nie ponosi odpowiedzialności za wysłanie biletu pod nieprawidłowy adres lub wysłanie wiadomości z informacjami dot. zamówienia lub odwołanego koncertu na niewłaściwy adres email, jeśli dane zostały błędnie podane przez Użytkownika.

•.V-kei nie odpowiada za odwołanie imprezy przez Organizatora.

•W przypadku odwołania, zmiany programu, czasu, miejsca imprezy,  V-kei poinformuje o tym fakcie Użytkowników/Klientów - o ile otrzyma informację o tym od Organizatora.

.•Ponieważ V-kei nie jest organizatorem imprezy, V-kei zastrzega, iż wszelkie skargi oraz wnioski dotyczące odwołanej Imprezy, należy kierować wyłącznie do Organizatora.

•Bilet zakupiony w V-kei nie uprawnia do zwrotu pieniędzy ani do zamiany na inny, za wyjątkiem przypadku odwołania wydarzenia. Reguluje to ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów art 16 ust 2 pkt 2.


* W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt visual@v-kei.pl

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: