Wymiana towaru

WYMIANA TOWARU

 

Na towary zakupione w sklepie www.v-kei.pl udzielamy gwarancji wymiany w terminie do 10 dni od daty jego otrzymania.W przypadku gdy rozmiar zakupionego przez Ciebie towaru nie pasuje możesz wymieć na inny rozmiar. Przed odesłaniem poinformuj nas o tym fakcie za pomocą e-maila na adres sklep@v-kei.pl. W treści maila należy podać imię i nazwisko zamawiającego oraz nr zamówienia. Towar należy odesłać dopiero po uzyskaniu od nas informacji zwrotnej.

Po uzyskaniu od nas informacji zwrotnej, wymieniany towar należy odesłać na adres:
Visual Kei Violetta Ziarkowska ul .Dobra 3, 44-240 Żory.

 

  1. Warunkiem przyjęcia wymienianego towaru jest jego idealny stan: produkt jest nieużywany, czysty, pozbawiony zapachu (np: kremy, perfumy) z nieoderwanymi metkami oraz kompletny. Jakiekolwiek ślady użytkowania uniemożliwiają wymianę towaru.
  2. Wymianie nie podlegają artykuły przecenione z powodu wad (informacja taka jest zawarta w opisie produktu).
  3. Do odsyłanego towaru należy dołączyć: otrzymany wraz z nim paragon lub fakturę VAT oraz wypełniony formularz wymiany (do pobrania tutaj – kliknij).
  4. Aby proces wymiany przebiegł sprawnie prosimy o złożenie nowego zamówienia w sklepie www.v-kei.pl zaznaczając w uwagach, że jest to wymiana artykułu z zamówienia nr (tu należy podać numer zamówienia,z którego artykuł jest wymieniany).
  5. UWAGA: Koszt wysyłki wymienianego towaru ponosi Klient i wynosi on 10,00zł. Kwotę prosimy dołączyć do odsyłanego do nas towaru lub przelać nam na konto bankowe. W przeciwnym razie wymieniony towar będzie wysłany za pobraniem. W tym wypadku koszt przesyłki będzie wyższy i będzie wynosić 15 zł.
  6. Jeżeli na stronie sklepu www.v-kei.pl nie będzie dostępny potrzebny dla Państwa rozmiar wówczas wymiana towaru nie będzie możliwa. 
    W takiej sytuacji można odstąpić od umowy/ zwrotu towaru lub wymienić towar na inny.
  7. Ewentualny zwrot lub dopłata należności wynikająca z różnicy ceny towarów wymienianych zostanie uwzględniona. O konieczności dopłaty zostaną Państwo poinformowani e-mailem, a w przypadku nadpłaty będzie ona rozliczona w terminie 7 dni od daty sfinalizowania wymiany.

 

Koszty przesyłek w przypadku wymiany towaru wynikającej z błędnej realizacji zamówienia przez sklep www.v-kei.pl pokrywa sprzedawca.